Çözümler

Biz çoğunlukla açık kaynak araçları kullanarak, şirketler için yönetim sistemlerinin uygulanması üzerinde faaliyet gösteriyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun açık kaynak kodlu iş uygulamaları burada!

ProcessMaker BPM

İş Süreçleri Yönetimi


ProcessMaker, iş akışlarını otomatikleştirmek ve iş verimliliğini artırmak için tasarlanmış açık kaynaklı bir İş Süreç Yönetimi (BPM) platformudur. İş analistleri ve BT kullanıcıları işlem haritaları oluşturabilir, web formları oluşturabilir, e-posta bildirimleri ayarlayabilir, raporlar oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilir. 

Analistler süreçleri düzene sokarken karar vericiler, uygulamanın başlatılmasından birkaç dakika sonra başlayacak şekilde esnek panolar ve KPI'lar ile ilerlemeyi izleyebilirler. Mobil uygulamalar ve RESTful API'ler için destekle, uygulamanın tam işlevselliği yanınıza getirilebilir ve mevcut uygulamalara katma değer sağlar. Kayıp ya da gecikmeli formlara, gereksiz e-postalara ve kafa karıştırıcı Excel tablolarına kafa karıştırıcı ve verimli bir şekilde yönetilen iş akışlarına merhaba deyin.

ProcessMaker BPM İş Süreçleri Yönetimi
ERPNext

ERPNext


ERPNext, dünyanın en iyi% 100 açık kaynaklı ERP yazılımıdır. ERPNext üretim, dağıtım, perakende satış, ticaret, hizmetler, eğitim, kar amacı gütmeyen ve sağlık hizmetlerini destekler. 

Çok sayıda ERP yazılım sistemi mevcut olsa da, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ücretsiz ve açık kaynaklı bir ERP yazılım çözümü bulmak zor olabilir. ERPNext. ERPNext, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ'ler) için ücretsiz ve açık kaynaklı (FOSS) bir işletme yönetimi yazılımıdır.

Openbravo Retail ERP

Orta büyüklükteki büyük perakende ve restoran işletmelerinde yenilik ve iş değişikliğini hızlandırmak için mobil uyumlu ve bulut tabanlı çok kanallı platform.

Openbravo, en esnek mobil tabanlı ve bulut tabanlı çok kanallı platformun benimsenmesiyle perakendecilere ve restoranlara daha rekabetçi olmalarına yardım etmeye odaklanmış dinamik ve uluslararası bir kurumsal yazılım şirketidir. Kazanan kültürümüz, profesyonellerimizin her gün “yapabileceğimiz” tutumumuz ve vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için gereken davranışımızın gösterdiği cesarete ve kararlılığa dayanmaktadır.

Openbravo Retail ERP
AWO Gelişmiş Depo ve Stok Yönetimi

AWO Gelişmiş Depo ve Stok Yönetimi


Openbravo, Openbravo Gelişmiş Depo ve Envanter Yönetimi (AWO) modülünün artık piyasada mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Yoğun rekabet ve mevcut perakende iş modellerinin olduğu bir dönemde, perakende operasyonları olan kuruluşların alt tedarik zincirini daha iyi kavraması her zamankinden daha önemlidir.

Bu yüzden AWO geliştirildi. Depo ile ilgili tüm faaliyetlerde operasyonel mükemmellik sağlama, işletme sermayesini optimize etme ve çok kanallı başarı elde etme konusunda işinize güç verir.

Alfresco ECM


Alfresco, sözleşmeler, teklifler, anlaşmalar, pazarlama ve satış malzemeleri ile teknik görüntülemeler ve kılavuzlar gibi işle ilgili kritik belgelerinizi yönetmenizi sağlar. Alfresco ile tam sürüm kontrolüne sahip olursunuz, ihtiyaç duyduğunuz dosyanın her zaman doğru sürümüne sahip olmanızı ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerden tam erişmenizi sağlar.

Alfresco değerli zamandan tasarruf sağlar; aksi halde bilgi aramak ve yanlış yerleştirilmiş belgeleri yeniden oluşturmak, yanlış sürümü kullanmakla ilgili hataları ve maliyetleri ortadan kaldırır. Alfresco, şirketinizin kritik belgelerini daha akıllı ve daha uygulanabilir hale getirerek şirketinizin birlikte daha verimli çalışmasını sağlayan tek açık kaynaklı belge yönetim sistemidir.

Alfresco ECM
İş ve Görev Takip Yönetim Sistemi

İş ve Görev Takip Yönetim Sistemi

Tanıtacağımız  İş ve Görev Takip Yönetim Sistemi olan Kanboard yazılımı, Selensoft'un vizyonuna uygun bir araç olup, Açık Kaynak Kodlu (Open Source), yalın ve yetkin bir yazılımdır.  Kanboard'u kullanmaya hızlı bir kurulum ve eğitim ile başlayabilirsiniz.  

Günümüzde orta ölçekli firmalarda, önemli sorunlardan biri işlerin verimli bir şekilde organize edilememesidir. Patron ve varsa ortakları, işletme hayata başladığında her şeyi takip ve kontrol ederler. Başarı da büyük oranda bu kişilerin kişisel kapasitelerinin ve yeteneklerinin sonucudur. İşler artar ve kişisel kapasitelerin karşılayabileceğinin ötesine geçerse, bu durumda iki şey art arda kendiliğinden olur....

DSpace Açık Erişim Platformu

Kurumsal Arşiv Yönetim Sistemi

Üniversitelerin akademik makalelerin yayınlandığı açık erişim sistemi.

DSpace Açık Erişim Platformu