Sağlık Sektörü için ERPNext

Sağlık Yönetimi için Gerçek Zamanlı Çözüm

Hastane Bilgi Yönetim Sistemi

Bize Ulaşın

Açık Kaynak, Özelleştirilebilir

Sağlık Bilgi Sistemi


Frappe Health, birden fazla uzmanlık gerektiren hastanelerin, teşhis merkezlerinin ve diğer sağlık tesislerinin operasyonlarını dijitalleştirmenin bir yolunu sunuyor.


Açık Kaynak, Özelleştirilebilir Sağlık Bilgi Sistemi

Temel Faydaları Nelerdir?

Hasta Faydaları

Verimli Hastane Ziyaretleri

Tıbbi bir tesiste gerekli tedaviyi gören hastaların bekleme süresini azaltır.

Hatırlatmalar, Bildirimler

Sistem tarafından oluşturulan hatırlatmalar ve bildirimler, hastaların planlanmış randevularını/periyodik kontrollerini kaçırmamalarını sağlar.

Tele Danışmanlık

Coğrafi olarak uzaktaki hastalar, tele-danışmanlık işlevi sayesinde istedikleri uygulayıcılardan danışmanlık alabilirler.

Kağıtsız Kayıtlar

Geçmiş hasta kayıtları dijital ortamda mevcut olduğundan, hastaların hastane ziyaretleri sırasında tıbbi kayıtların basılı kopyalarını taşımalarına gerek yoktur.

Hasta Portalı

Tüm randevuları, teşhis raporlarını, fatura bilgilerini ve hasta geçmişini takip etmek için tek bir portal.

Artan Hasta Katılımı

Yapılandırılabilir anketler, değerlendirme formları, anketler vb. hastanın tedavi süresi boyunca ve sonrasında katılımını artırır.

Klinik Faydaları

Kağıtsız İş Akışları

İş akışlarının tam otomasyonu, onları kağıtsız hale getirir, bu da gerçekten veri kullanılabilirliğini artırır ve veri kaybı riskini azaltır.

Geliştirilmiş Karar Verme

Hasta Geçmişi, Hasta İlerlemesi, Hasta Havuzu ve çeşitli analizler, hızlı, doğru klinik kararları kolaylaştıran anlayışlı bilgilere daha hızlı erişmenize yardımcı olabilir.

Etkili Veri Yönetimi

Dikkatle tasarlanmış kullanıcı arayüzleri, sağlık çalışanlarının hasta verilerini etkili bir şekilde yakalayıp saklamasına olanak tanıyarak gelişmiş veri doğruluğu ve güvenilirliği sağlar.

Verilerin Güvenli Saklanması

Sistem, veri gizliliğini koruyarak hasta verilerini herhangi bir veri sızıntısını önleyerek güvenli bir şekilde saklar.

Daha İyi Analiz

Kontrol panelleri ve güçlü raporlarla yalnızca klinik bilgileri analiz etmekle kalmaz, aynı zamanda mali tablolar, alacaklar/borçlar, katılımlar, varlık yaşam döngüsü ve daha fazlası yoluyla önemli iş KPI'larını da analiz edebilirsiniz.

Geliştirilmiş iletişim

İç içe geçmiş iş akışları, kullanıcıların farklı departmanlar arasında kesintisiz koordinasyon ve iletişim kurmasına olanak tanır.

Genel Avantajlar

Kullanıcı Dostu Tasarım

Son derece kullanıcı dostu bir sistem, artırılmış kullanıcı deneyimine sahiptir, teknik olmayan kullanıcılar için basit ve kolay uyum sağlar.

Özelleştirilmesi kolay

Düşük kodlu, açık kaynaklı Frappe çerçevesi üzerine kurulu, yeni formlar oluşturmak veya mevcut formları ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirmek son derece kolaydır.

Geliştirilmiş Operasyonel Verimlilik

Operasyonlarınıza uyacak şekilde kendi özel iş akışlarınızı oluşturun veya önceden yapılandırılmış endüstri standardı olanlardan herhangi birini kullanın.

Gerçeğin Tek Kaynağı

Bir organizasyonun tamamını tek bir birleşik platformda yönetmek, yararlı ve anlayışlı iş bilgileri sağlamak için tek bir gerçek kaynağın mevcut olmasını sağlar.

Azalan Maliyetler

Hiçbir ek lisans maliyeti olmaksızın, geniş bir yelpazedeki kurumsal modüller kutudan çıktığı haliyle mevcuttur.

Artan Verimlilik

Departmanlar arası kesintisiz iletişim, yapılandırılabilir bildirimler, veri içe/dışa aktarma, kontrol panelleri, otomatik e-posta raporları vb. ile kolaylaştırılmıştır.

Kutunun dışında kalan özellikler 

En baştan yola çıkmanızı istiyoruz. Sağlık tesisinizde ilk günden itibaren işlerinizi halletmek için çeşitli kullanıma hazır modüllerimizden yararlanın.

Hasta Takip Sistemi

Hasta Takip Sistemi

Sizden tıbbi hizmet almak isteyen her birey için bir dosya oluşturun ve saklayın. Hastalarla ilgili tüm kritik bilgiler toplanabilir ve güvenli bir şekilde dosyada saklanabilir.

Keşfet

Sağlık Uygulayıcıları

Birden fazla uygulayıcı (doktor, hemşire vb.) oluşturun ve her birini uygunluk programlarına ve uygun erişim izinlerine bağlayın. Ayrıca çalışanların izinlerine, maaş bordrolarına, vardiyalarına ve diğer İK verilerine erişmelerini sağlayan çalışan belgelerine de bağlanabilirler.

Daha fazla bilgi edin

Hekim Yönetimi
Hasta Randevu Sistemi

Hasta Randevuları

İstediğiniz tarih için hasta randevuları alın ve hastaları E-posta veya SMS yoluyla uyarın. Her uygulayıcı için randevuları kolayca düzenleyin. Randevuları iptal edin ve yeniden planlayın. Hasta yönlendirmelerini ve randevu durumunu kaydedin ve takip edin

Denemeye Başla

Hasta İlerlemesi

Ameliyat sonrası bakımdaki Hastaların ilerlemesini izlemek zorunludur ve Frappe Health, periyodik Hasta Değerlendirmeleri sırasında toplanan verilere dayanarak kritik bilgiler sağlayarak bunu verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Denemeye Başla

Hasta Durum Takibi Programı
Hasta Geçmişi

Hasta Geçmişi

Frappe Health'de hastanın sağlık geçmişini yönetmek kolay ve basittir; hatta hastanın tıbbi kayıtlarına eklenecek özel belgeleri bile yapılandırabilirsiniz. Tüm tıbbi kayıtlara, Roller ve İzinler aracılığıyla erişim kısıtlanmıştır, bu da hastanın verilerinin korunmasını sağlar.

Denemeye başla

Tesis Haritalaması

Frappe Health'teki bakım dağıtım merkezlerinizi Hizmet Birimleri olarak kolayca haritalandırabilir ve uygulayıcıların çalışmalarını belirlenen birimlerde planlamalarına olanak tanıyabilirsiniz. Yataklı tedavi tesisleri ayrıca hastanın doluluk süresine göre de faturalandırılabilir. Ayrıca depoları bu tür birimlere bağlayarak envanteri her zaman takip edebilirsiniz.

Denemeye başla

Hastane Birim Yönetimi