Hizmetler

Satış, Satınalma, Depo, Üretim, Süreç Yönetimi ve Perakende Sektörü için Profesyonel Hizmetler sunuyoruz.

Tekliflerimizi Keşfedin!

Benzersiz uzmanlık ve en iyi uygulamaların kombinasyonu ile iş yazılımınızın uygulanmasını, taşınmasını ve benimsenmesini hızlandırın.

Yapılandırma

Özelleştirme çabalarını azaltmak için mevcut kullanılabilir işlevlerden yararlanarak iş süreçlerinizin ayrıntılı bir analizini ve etkili bir modellemesini sağlayın.

Özelleştirme

Gelecekte bakımı ve genişletilmesi kolay olacak tamamen yeni özellikler veya süreçler oluşturmak için modülerlik en iyi uygulamalarından yararlanın.

Entegrasyon

Diğer kanallara, sistemlere veya teknolojilere daha hızlı bütünleşin ve bağlanın ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan mevcut konektörlerden yararlanın.

Mimari

Günümüzün ihtiyaçlarını desteklemeye hazır ve gelecekte sizi destekleyecek şekilde kolayca ölçeklendirilebilecek, tamamen özel bir mimari tasarlayın, test edin ve kullanın.

Veri Göçü

Başlangıçta veri kalitesi sağlık değerlendirmesi ve detaylı veri göç stratejisinin tanımlanması ve uygulanması ile veri göçüne daha fazla odaklanılmasını sağlama.

Eğitim

Farklı son kullanıcı rollerinizi hedefleyen ayrıntılı bir eğitim stratejisi tanımlayarak, planlayarak ve uygulayarak çözümün benimsenmesini hızlandırın.

Son yazılar