SelenSoft Yazılım

SelenSoft, bilişim sektöründe profesyonel bir ekibe sahiptir. 2007'den beri Yazılım ve Danışmanlık ve Açık Kaynak İş Uygulamaları uzmanlığı konusunda 10 yılı aşkın bir süredir kanıtlanmış uzmanlığa sahibiz.

Bize Ulaşın

Biz kimiz?

SelenSoft, merkezi İstanbul, Türkiye'de bulunan lider bir yazılım ve danışmanlık firmasıdır. 2012 yılında özellikle BPM ve ERP'ye odaklanarak kurulan şirket, bugüne kadar Bölge'deki farklı ülkelerde hem büyük hem de küçük ölçekli birçok başarılı projeye imza attı. SelenSoft kendisini “İş Uygulamaları için Hizmet Merkezi” olarak tanımlamaktadır.

Verdiğimiz hizmetler arasında: eğitim, danışmanlık, dış kaynak geliştirme ve anahtar teslim projeler.

Müşteri ile başlayın - ne istediklerini bulun ve onlara verin.

Daha fazlasını keşfet

Fatih Güneş - CEO


Fatih Güneş graduated from the Mathematics faculty of Yıldız Technical University in 1998. He also has a masters degree from İstanbul University. He started his career as a software developer and he worked as a system analyst and project manager for 3 IT companies between 1999-2011. During these years, he worked on ERPs, Sales Force Automations in the public sector as well as the private sector. He successfully lead many IT projects in various sectors including banking and engineering. He also took part in a major field service project that was held in the UK.

The second phase of his business life started in February 2012. It was then that he founded Selensoft, an independent IT consultancy company. Selensoft provides consultancy services to companies in Turkey and the surrounding regions. The major business lines of Selensoft are Business Process Management, Enterprise Resource Planning, Task Management and Business Consultancy.

Fatih Güneş is the father of two daughters and one son. 

Odoo • Text and Image