SelenSoft Yazılım

SelenSoft, bilişim sektöründe profesyonel bir ekibe sahiptir. 2007'den beri Yazılım ve Danışmanlık ve Açık Kaynak İş Uygulamaları uzmanlığı konusunda 10 yılı aşkın bir süredir kanıtlanmış uzmanlığa sahibiz.

Bize Ulaşın

Biz kimiz?

SelenSoft, merkezi İstanbul, Türkiye'de bulunan lider bir yazılım ve danışmanlık firmasıdır. 2012 yılında özellikle BPM ve ERP'ye odaklanarak kurulan şirket, bugüne kadar Bölge'deki farklı ülkelerde hem büyük hem de küçük ölçekli birçok başarılı projeye imza attı. SelenSoft kendisini “İş Uygulamaları için Hizmet Merkezi” olarak tanımlamaktadır.

Verdiğimiz hizmetler arasında: eğitim, danışmanlık, dış kaynak geliştirme ve anahtar teslim projeler.

Müşteri ile başlayın - ne istediklerini bulun ve onlara verin.

Daha fazlasını keşfet

Fatih Güneş - Genel Müdür


1975 yılında İstanbul’da doğdu. 1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nden mezun oldu. Sonrasında, İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi (MBA) alananıda  yüksek lisans yaptı. Kariyerine IAS firmasında yazılım geliştirici olarak başladı. 1999-2011 yılları arasında 3 teknoloji şirketinde; yazılım geliştirici, sistem analisti ve proje yöneticisi olarak görev yaptı. Bu yıllar boyunca, kamu ve özel sektörde ERP, Saha Satış,  Otomasyon projelerinde görev aldı. Bankacılık ve Üretim dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde birçok başarılı BT projesini yönetti. Ayrıca İngiltere'de düzenlenen büyük bir saha servis projesinde yer aldı.

İş hayatının ikinci aşaması Şubat 2012'de başladı. Açık Kaynak Kodlu iş yazılımları alanında hizmetler vermek üzere Selensoft'u kurdu. Selensoft, Türkiye ve çevre bölgelerdeki şirketlere proje ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Selensoft'un başlıca iş kolları; başta üniversiteler olmak üzere İçerik Yönetim sistemleri(dijital ve akademik arşivler) ECM, Süreç Yönetimi BPM, Kurumsal Kaynak Planlama ERP, Görev Yönetimi ve İş Danışmanlığıdır.

Fatih Güneş, iki kız ve bir erkek çocuk babasıdır.

 

Odoo • Text and Image