Biz Kimiz

Misyonumuz; Açık kaynak kodlu iş yazılımlarının danışmanlık, geliştirme, eğitim ve projelendirme hizmetlerini, Türkiye’de profesyonel olarak sunan bir firma olmaktır.

Kısaca Hakkımızda
 
Selensoft, yazılım sektöründe uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Türkiye yazılım piyasasında, 15 yılın üzerinde tecrübemiz, birçok sektörde başarılı projelerimiz bulunmaktadır. Vizyonumuz Türkiye ve çevre ülkelerde, katma değerli projeler üreten, ürettiği projelerde ileri teknolojik çözümler sunan, sunduğu çözümler ile global bilgi birikimine katkı sağlayan, yerel istihdamı arttıran bir firma olmaktır. Misyonumuz Açık kaynak kodlu iş yazılımlarının; danışmanlık, geliştirme, eğitim ve projelendirme hizmetlerini, Türkiye’de profesyonel olarak sunan bir firma olmaktır.

EkibimizEkibimizi Tanıyın

SelenSoft, bilişim sektöründe profesyonel bir ekibe sahiptir. 2007'den beri Yazılım, Danışmanlık ve Açık Kaynak İş Uygulamaları konusunda 10 yıldan fazla bir süredir uzmandır.


Company team

Fatih Güneş, CEO

İşte ben. Bu afacanlar etrafta değilken, yazılım işleri ile uğraşıyorum. 1999 yılından bu yana sektördeyim. ERP, BPM ve Proje Yönetimi ana uğraş alanlarım.


Company team

Mehmet Demirel, CTO

2007 yılından beri open source İş Uygulamalarına odaklanmış, en popüler açık kaynak kodlu sistemlerin ( Alfresco,  Openbravo, Odoo, ProcessMaker, EPRNext vb.) çevirisini yapmış, sistem kurulumları,  özelleştirmeler ve  minor geliştirmeler  yapan kişi.