DSpace ile Sierra Entegrasyonu

Sierra RESTful API'ler ile DSpace Entegrasyonu Sağlıyoruz

DSpace ile Sierra Entegrasyonu

RESTful API'ler ile DSpace Entegrasyonu Sağlıyoruz

Sierra API'leri, gerçek zamanlı durum bilgileri de dahil olmak üzere, self-servis işlevleri ve DSpace gibi üçüncü taraf çözümlerini desteklemek için Sierra sisteminizdeki verilere erişim sunar.

DSpace ile Sierra Entegrasyonu

Sierra API'lerine erişim, tüm belgeleri ve test için bir sanal alanı içerir. Kullanıcının kendi kendine ödeme yapması, finans uygulamaları veya veri paylaşımı olsun, Sierra açık ve bağlantı kurmaya hazırdır.

Sierra, kütüphanenizin tüm günlük etkinliklerini ve özel girişimlerini kolayca yönetmek için tek bir arayüzde birden fazla iş akışını (Dolaşım, Kataloglama, Satın Alma, eKaynak Yönetimi ve daha fazlası) destekler ve kütüphane işinin insani tarafıyla ilgilenirken zamandan tasarruf sağlar. 

Her personel, ihtiyaçlarınıza göre arayüzde görünecek veya gizlenecek şekilde yapılandırılmış iş akışı öğeleriyle özelleştirilmiş bir Sierra deneyimine sahip olabilir. Bu, bir personel üyesi için yalnızca Dolaşım öğelerinin göründüğü, diğerinin ise Satın Alma ve Kataloglama öğelerine erişebildiği anlamına gelebilir.

DSpace ile Sierra Entegrasyonu
Mehmet Demirel 24 Haziran 2024
Bu gönderiyi paylaş
Arşivle
Giriş to leave a comment
IBM’in İş Değerleri Enstitüsünün Anketi: Çalışanlarda aranan nitelikler