Odoo

Her ihtiyaç için bir uygulama! Harika ve kolay iş uygulamaları hepsi bir arada! 

Odoo, İşletmeler için Hızlı ve Kolay ERP çözümü sunuyor!


Odoo Nedir?


Odoo ERP ve CRM


Odoo dünyanın en yaygın ERP ve CRM yazılımıdır. SMB (Small and Medium Sized Business) yani KOBİ'lerin kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Peki nedir Odoo yu bu kadar popüler yapan? İşin sırrı iki kavramda gizli: Hızlı Başlangıç ve Kolaylık.


Odoo Kolaydır, Kullanmaya Başlamak Süper Hızlıdır

Odoo'nun ekranları yeni başlayan herkesin kolaylıkla adapte olabileceği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Odoo da kestiğiniz bir fatura, ekran üzerinde olsa da fiziki faturaya benzer!. Satış teklifleri aşamaların sıralı olarak görülebildiği bir Kanban (kanban hakkında daha detaylı bilgi için blog bölümümüze göz atabilirsiniz) ekranında sıralanır. Odoo'da ürünler dahi bir veri satırı şeklinde değil resimleri ile görünür. 


Odoo Tüm İhtiyacımı Karşılayabilir mi?

Odoo, tüm dünyadaki geliştirmeciler tarafından geliştirilmiş binlerce modülü barındırır. Buna rağmen başlarken sadece ihtiyaç duyacağınız temel modüllerle (Satış, Satınalma, Depo vb) başlayıp sonradan ihtiyaç duyduğunuzda modül ekleyebilirsiniz. Odoo bu modüler yapısı sayesinde, geleneksel ERP müşteri kitlesi dışında da birçok işletme tarafından kullanılmaktadır.


Peki ya Maliyeti?

Odoo esnek yapısı sayesinde en uygun maliyetlerle işletme bilgilerinizi yönetmenizi sağlar. Yazılım Open Source yani Açık Kaynak Kodlu olduğundan sadece hizmet maliyeti ile kullanıma başlayabilirsiniz. Firmanızda bir sunucu yoksa bulut üzerinden sunucu yatırımı yapmadan kullanabilirsiniz. Kolaylığı ve esnekliği sayesinde eğitim ve intibak süreleri de oldukça düşüktür. Bu sebeple her açıdan işletmenize maliyet tasarrufu sağlarsınız.


Nasıl Başlayacağız?

Selensoft, Odoo konusunda hizmetler sunmaktadır. Yetkin personelimiz ile Odoo'da yılların deneyimine sahiptir. Odoo yu hem kendimiz kullanıyor, hem de müşterilerimize hem tavsiye ediyor, hem de onlarla birlikte başarılı ve verimli projeler üretiyoruz. Hemen bizi arayın.