Moda Perakende için Mobil ve Bulut kullanıma hazır Omnichannel Platformu

Mükemmel müşteri hizmeti ve trend belirleyici bir alışveriş deneyimi sunun

MODA EĞİLİMLERİNİN GELİŞTİRİLMESİNDE ÖNE GEÇİN

Rekabetçi olun!


Moda perakendeciliğinde rekabet üstünlüğü çok önemlidir, bu nedenle perakendecilerin, faaliyetlerini daha da optimize etmelerini gerektiren artan fiyat ve marj baskılarıyla mücadele ederken, perakendecilerin iş çevikliği ve tüketici deneyimindeki oyunlarını hızlandırmaları gerekir.

Moda perakendecileri, hızla değişen pazar koşullarına daha hızlı ve etkili yanıt vermelidir. Rekabetten sıyrılmak için, yenilikçilik kapasitesinin temel bir rol oynadığı eşsiz ve çekici çeşitler ve gerçekten farklı bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışmalılar.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Daha fazla çeviklik kazanın


Openbravo, moda perakende için esnek bir mobil ve bulut çok kanallı bir platform sunuyor. Gelişmiş platformumuz, moda perakende işletmelerinin düşük maliyetli çok kanallı operasyonların desteklediği çeviklik ve yeniliği artırmalarına yardımcı olan zengin bir perakende özellikleri ve gelişmiş teknik özellikler içermektedir.

Openbravo, müşteri kazanımı ve elde tutma ile yeni ürünler sunma yeteneğini arttırmayı ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş farklı alışveriş deneyimleri sunmayı sağlar. Perakendeciler, yeterli stokun doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlamak için optimum hedef envanter seviyelerini koruyabilir ve daha düşük BT maliyetleri ile daha fazla çeviklik ve yenilikçilik kapasitesi kazanabilirler.

MOBİL POS İLE ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİZİN MERKEZİNE MÜŞTERİYİ KOYUN


MOBİL POS İLE ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİZİN MERKEZİNDE MÜŞTERİ OLMALI

Openbravo, geniş bir destekli satış kabiliyetleri seti ile desteklenen mağazanın herhangi bir yerinde mükemmel müşteri hizmeti sunmak için her türlü cihazdan kullanılabilen, tam özellikli ve mobil özellikli bir satış noktası çözümü sunar. Perakendeciler, müşteri tercihlerini temel alan ürün önerileri ile sepet boyutunu artırabilir ve çoklu ölçütlere dayalı karmaşık promosyonlar uygulamak için esneklik kazanabilir. Müşteriler, mobil ödemeleri, RFID veya otomatik ödeme terminallerini kullanma seçeneği ile daha hızlı ve daha uygun bir ödeme deneyimi yaşayacaklar.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

MOBİL POS İLE GÜÇLÜ YETENEKLER KAZANIN


Çalışanlarınıza müşteri hizmetleri beklentilerinizi karşılamaya yardımcı olacak modern bir perakende POS'u sunun.

  • İlk olarak, mobil cihazlarda herhangi bir kurulum ihtiyacını ortadan kaldıran tam bir web çözümüdür.

  • İkincisi, perakendeciler tercih ettikleri mobil cihazları seçebilir, çünkü kullanıcı arayüzü otomatik olarak herhangi bir ekran boyutuna uyum sağlar.

  • Üçüncüsü ve en önemlisi, POS işlevinin % 100'ü mobil cihazlarda kullanılabilir. Örneğin, mağazadaki herhangi bir yerde müşterilerinize yardımcı olmak için geniş destekli bir satış işlevselliği seti sunar.

ÇOKLU MAĞAZA YÖNETİMİNİ BASİTLEŞTİR

DAHA HIZLI, DAHA VERİMLİ VE DAHA İYİ ÜRÜN YÖNETİMİ


Openbravo, moda perakendecilerinin, birkaç dakika içinde tüm mağazalarınızda ve terminallerinizde mevcut olacak şekilde oluşturulabilen veya güncellenebilen ürün, fiyat veya promosyonların oluşturulmasını basitleştirmesine yardımcı olur. Perakendeciler, sınırsız sayıda özelliğe dayanan basit ürünleri, malzeme listelerini veya varyantlarını kolayca yönetebilir, ayrıca yeni müşteriler edinmelerini sağlayacak geniş bir indirim ve promosyon türlerinin yanı sıra sadakatlerini de artırabilir. Sonuçta satışları artırır.

DAHA AKILLI KARARLAR ALIN

BT MALİYETLERİNİ AZALTIN

Openbravo, kapsamlı fonksiyonel kapsamı ve modüler, mobil özellikli ve bulutta hazır mimarisi sayesinde verimliliğin artırılmasına ve BT maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olan moda perakendeciliği için oldukça esnek bir mobil ve bulut çok kanallı platform sunuyor. Perakendeciler genel BT altyapılarını basitleştirebilir, mevcut tüm sistemlerine daha kolay ve daha hızlı entegre olabilir ve daha düşük BT maliyetleri ile daha fazla yenilik ve çeviklik sağlayabilir.


OmniChannel Mağaza Satış Otomasyon Sistemi

Openbravo Retail ERP Yazılımı ile Çoklu Kanal Yönetimi