Openbravo Hindistan genelinde 81 Decathlon Mağazasında kullanılıyor

Openbravo CEO'su Marco de Vries

Mehmet Demirel

Openbravo bugün Hindistan genelinde 81 Decathlon Mağazasında kullanılmaktadır


Openbravo CEO'su Marco de Vries diyor ki;


Çevik ve Yenilikçi Perakendecilik için Küresel Bulut Tabanlı Omnichannel Yazılım Tedarikçisi Openbravo, Yıllık Ciroda + 11 milyar Avro ile Önde Gelen Fransız Spor Malzemeleri Perakendecisi Decathlon, 1.400'den fazla Mağazada ve 40'tan fazla Ülkede Varlığı ile Ortaklığını Asya'da Yeni Dekatlon Piyasaları için Satış Noktası (POS) Çözümünün Dağıtılması ile Güçlendiriyor. Openbravo, daha farklı bir Mağaza İçi Alışveriş Deneyimi için daha hızlı Yenilik ve Hızlandırılmış Bulut Kabulü sağlayan Modern Perakende Platformu sayesinde Decathlon'un Etkileyici Genişlemesini destekledi.

Bugün Hızla Büyüyen Ülke Listesinde olan Hindistan'da Openbravo ile Güçlü Bir İlişki başladı


Ülkedeki İddialı Büyüme Planını desteklemek için Hindistan'da Beş Yıldan Önce Başlayan Ortaklığın Ardından, Openbravo bugün Hindistan genelinde 81 Decathlon Mağazasında kullanılmaktadır.


Hindistan dışında, Decathlon bugün Avustralya, Kamboçya, Çin, Hong Kong, Endonezya, Filipinler ve Vietnam'daki Mağaza İşlemlerini yönetmek için Openbravo POS kullanıyor ve Liste büyümeye devam ediyor.


Openbravo Çözümü, Mali Düzenlemelerden Entegrasyonlara ve RFID, Mobil Ödemeler veya 3 Aydan az bir sürede başlatılan Self-Checkout Çözümleri gibi Yenilikçi Teknolojilere kadar Farklı Ülkelere Özel İhtiyaçları desteklemek için hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir ve uyarlanabilir. Openbravo Mobile POS Yetenekleri, Gelişmiş Müşteri Hizmetleri için Ek Olanaklar açar.


Decathlon International'ın BT Yöneticisi ve Asya'daki POS Projesinden Sorumlu Tim Liu'ya göre, "Decathlon Sistemlerine ve RFID veya Mobil Ödemeler gibi Yeni Teknolojilere Verimli Entegrasyon ile Openbravo, Mağaza Çalışanlarına Check-Out İşlem Verimliliği ve Eğitime harcanan zamanı azaltır. Bu Yenilikçi Çözümün, İşimizin Dijital Dönüşümünde bize yardımcı olacağına inanıyoruz. ”


- Basitleştirilmiş Çoklu Mağaza BT Yönetimi ve Bulut Hazırlığı


Openbravo, Web Tabanlı olduğu ve Openbravo Cloud'da konuşlandırıldığı için, Yeni Açılışlar için Daha Hızlı Hazırlık Sağlama ve Günlük Mağaza Bakımının Toplam Çaba ve Maliyetini Düşürme'ye olanak tanıyan Mağaza BT Altyapısını Dramatik Olarak Basitleştirmeye de yardımcı oldu. Ayrıca Decathlon'un Şirket için başka bir Stratejik Amaç olan, Buluta Geçişinde ilerlemesini sağlar.


DECATHLON INTERNATIONAL. ASYA POS PROJESİ SORUMLUSU, BT MÜDÜRÜ TIM LIU diyor ki;

Decathlon bilişim sistemleri ve RFID, mobil ödemeler ve Decathlon mağazalarında Openbravo Web POS kullanımı gibi yeni teknolojilerin verimli entegrasyonu sayesinde, personelimize check-out işlemlerinde verimlilik ve personel eğitimi için harcanan zamanı azaltma konusunda gerçekten yardımcı oluyoruz. B / S mimarisi sayesinde, mağazalardaki check-out işlemini tekrar düşünmek için birçok fırsat yaratır. Bu yenilikçi çözümün, işimizin dijital dönüşümünde bize yardımcı olacağına inanıyoruz.


Openbravo hakkında

Openbravo çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, perakende satış şirketlerine ve restoratörlere, şirketlerin daha hızlı ve daha hızlı bir şekilde yenilik yapmalarını ve değişimi daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan oldukça esnek bir mobil teknoloji platformuna dayanan çok kanallı perakende satışları için cazip bir işlevsel taslak sağlayan, çok kanallı ve bulut tabanlı bir platformdur.

60'tan fazla ülkedeki müşterileri, 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve şu anda çözümlerini kullanan 25.000 satış noktası ile Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformunu sunmaktadır. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunuyor.

Openbravo Nedir?


Retail ERP & Web POS Solution:

POS Sistemi
Mağaza Yazılımı
Mağaza Programı
Mağaza Satış Programı

Mağaza Yönetim Sistemi

Retail POS Systems
Depo Otomasyonu - WHM System
Cloud Based POS Systems for Restaurants

BAZI OPENBRAVO RETAIL ERP MÜŞTERİLERİ