TOYS “R” US  Mağazalarının Dönüşümü için Openbravo ile İşbirliği Yaptı

Web Tabanlı Çoklu Mağaza Yönetim Sistemi

Mehmet Demirel

TOYS “R” US Iberia, İspanya ve Portekiz'deki Mağazalarının Dönüşümünün Bir Parçası Olarak POS Çözümünü Kullanabilmek için Openbravo ile İşbirliği Yapıyor


Barcelona - 24,2018 Ekim - Çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel bulut tabanlı çok kanallı yazılım çözümü sağlayıcısı Openbravo, bugün “R” Us Iberia Oyuncakları tarafından beş yıllık bir sözleşme yapıldığını açıkladı. Sözleşme, Openbravo Bulut’ta Openbravo POS yazılımı dağıtımını ve İspanya ve Portekiz’deki tüm 61 mağazada uygulama hizmetlerini kapsamaktadır. Ayrıca, uçtan uca yeni bir çok kanallı çözüm kurmak için SAP çözümleri ERP ve Hybris ile entegrasyonu da içeriyor.


Stratejik ortaklık, TOYS “R” Us Iberia Oyuncaklarının, Green Swan tarafından yeni satın alındıktan sonra yeni iş stratejisini, Openbravo’nun Bulut’taki POS çözümünü benimseyerek tüm fiziksel mağazalardaki alışveriş deneyimini dönüştürmesini sağlayacak.

 

Toys “R” Us Iberia CEO'su Paulo Sousa Marquez, “Openbravo ile bu sözleşmeyi imzaladığımız için mutluyuz” dedi. “Openbravo’nun mağaza dönüşümlerini ve web’li ve mobil kullanıma hazır olma hızını hızlandırmamızı sağlayacak olan modern teknolojisine değer veriyoruz.”

 

Openbravo Commerce Cloud çözümünün temel bir bileşeni olan Openbravo POS'un benimsenmesiyle, Toys “R” Us mağazaları, daha fazla müşteri odaklılık ve daha hızlı, daha kolay bir ödeme deneyimi sağlayacak olan geniş bir destekli satış kabiliyetlerine erişecek omnichannel stratejisini destekliyor. Bulut dağıtımı, tüm BT ve bakım maliyetlerini önemli ölçüde azaltacak tüm mağazalar ve terminaller için merkezi yönetim sağlayacaktır.

 

“Toys‘ R ’Us, çoğumuzun duygusal bir bağ paylaştığı, simgesel bir markadır. Bu nedenle, ekibin bu yeni büyüme aşamasında iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için şirketle işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz ”dedi. Openbravo CEO'su Marco de Vries. “Openbravo için bu önemli anlaşma stratejik başarımızı onaylıyor ve referans perakende yazılım tedarikçisi olarak pazar konumumuzu daha da güçlendirdi. Bu ortaklık, İspanya ve ötesindeki ticari büyümenin daha da hızlandırılmasında etkili olacaktır. ”

 

Toys “R” US hakkında


TOYS “R” Us , ilk mağazasını 1991 yılında Barselona'da açtı. Bugün İspanya'da 51, Portekiz'de 10, ayrıca www.toysrus.es ve www.toysrus.pt online mağazalarından oluşmakta ve yaklaşık 1.300 çalışanı bulunmaktadır. . Şimdi 27. yılında şirketin misyonu deneyimsel mağazaları ve bebekler ve çocuklar için en iyi ürün yelpazesi olan ailelere mutluluk getirmek.


Openbravo hakkında

 

Openbravo çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel bir çok kanallı yazılım satıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, kapsamlı çok kanallı ve tedarik zinciri yetenekleri sağlayan bulut tabanlı bir perakende yazılım çözümüdür. Perakendecilerin daha hızlı ve daha hızlı yenilikler yapmalarına ve değişimi daha verimli yönetmelerine olanak tanıyan, oldukça esnek, mobil özellikli bir teknoloji platformuna dayanıyor. 60'tan fazla ülkedeki müşterileri ve 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve şu anda çözümlerini kullanan 20.000 satış noktası ile Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı çözümü sunmaktadır. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri var.

BAZI OPENBRAVO RETAIL ERP MÜŞTERİLERİ