Techedge ve Openbravo, Perakende Sektörü için Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Techedge: dijital dönüşüm alanında dünya lideridir

Mehmet Demirel

Techedge ve Openbravo, Perakende Sektörü İçin Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Madrid ve Barselona, ​​4 Temmuz

Bu ittifak, perakende sektöründeki şirketler için değerli bir varlığı temsil eder, çünkü mevcut hizmet ve çözümler yelpazesini genişletir.


Danışmanlık, çözüm geliştirme ve dijital dönüşüm alanında dünya lideri olan Techedge (BIT: EDGE) ile çevik ve yenilikçi ticaret için çok kanallı (omnichannel) mobile bir platformun küresel yayıncısı olan Openbravo'nun, perakendecilere, çok kanallı, mobil ve bulut tabanlı hizmetler ve çözümler için ortak bir teklif sunacakları küresel ve stratejik bir işbirliği anlaşmasını imzaladıkları bugün açıklandı .

Bu yeni ittifak sayesinde, perakendeciler sektördeki her iki şirketin de engin deneyiminden yararlanacaklar. Ayrıca Openbravo'nun çok kanallı platformunun SAP Retail çözümleriyle entegrasyonunu sağlayan Openbravo-SAP konektörleri ile geniş bir hizmet ve çözüm portföyüne erişebilecekler

SAP Retail çözümleri ile bir araya geldiğinde, Openbravo'nun mağazanın herhangi bir yerindeki müşterilere yardımcı olmak için bir web ve mobil satış noktası, daha hızlı ödeme için mobil ödemeler veya kendi kendine ödeme yapan terminaller ve çok kanallı sipariş yönetimi için entegre bir motor gibi temel özellikleri, perakendecilere müşterileri için daha iyi bir alışveriş deneyimi sunarken aynı zamanda operasyonları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlar. Bunların tümü benimseme sürecini basitleştiren ve mobilite veya bulut gibi teknolojilerin kullanımıyla perakendecilere daha fazla çeviklik ve inovasyon kapasitesi sağlayan oldukça esnek bir mimari üzerine inşa edilmiştir.


"Perakende müşterilerimize benzersiz bir teklif sunmak için doğru ortağı arıyorduk. Birçok alternatifi değerlendirdikten sonra, Openbravo'yu günümüzün çok kanallı dağıtımında geniş bir işlevsel kapsama ve piyasadaki diğer çözümlerden çok daha üstün bir esneklik seviyesine sahip ideal bir platform olarak gördük. Bu, Openbravo'nun zaten konektörlere sahip olduğu kapsamlı SAP entegrasyon çözümleri, tecrübemizle birlikte, pazara getirebileceğimiz büyük bir ortak değeri doğruladı" dedi.


"Bu yeni stratejik anlaşmadan memnunuz. Küresel varlığımız, müşteri profilimiz ve çok kanallı platform özelliklerimiz, Techedge Ortağı ile işbirliği yapmak için kendimizi benzersiz bir şekilde konumlandırmamızı sağlıyor. COO Openbravo'dan Francesc Comas, pazardaki lider perakendecilerin bu ittifaktan büyük ölçüde faydalanabileceğine inanıyoruz." dedi.


Openbravo hakkında

Openbravo, çevik ve yenilikçi bir ticaret için çok kanallı bir platformun küresel yayıncısıdır.

Openbravo Commerce Cloud, perakendecilere ve restoran zincirlerine son derece esnek ve mobil bir platform üzerine inşa edilmiş çoklu kanal özelliklerine sahip, daha hızlı yenilik yapmalarını ve değişimi daha etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayan bulut tabanlı ve mobil çok yönlü bir kanal çözümüdür.

60'tan fazla ülkedeki müşterileri, 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve şu anda çözümlerini kullanan 20.000 satış noktası ile Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformu sunmaktadır. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için www.openbravo.com adresini ziyaret edin.


Techedge hakkında
Techedge - Technology, Digital Strategy, Business Consulting

İşletmelerin sürekli dönüşüm yoluyla dijital dönüşümlerini hızlandırmalarına yardımcı olmak Techedge'in misyonu. Techedge, iş danışmanlığı, teknolojik deneyim ve yenilik tutkusunu birleştiren çözümler ve hizmetler geliştiriyor.

Amacı, tedarik zincirinden yönetim kuruluna fayda sağlayan çevik, yenilikçi bir süreçle müşterilerin yeni fırsatları keşfetmelerine ve gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Pragmatik bir vizyon ve hızlı teslimatın bu kombinasyonu, müşterilerine sağladıkları katma değerdir. Yaklaşımı, ortak hedefler ve uzun vadeli ilişkiler yoluyla güven inşa etmeye dayanıyor.

Müşterileri için ortak olurlar. Uluslararası bir varlıkla müşterilerine global bir tedarikçinin ölçeklenebilirliğini ve coğrafi kapsamını, yerel bir ortağın taahhüdünü ve güvenilir bir stratejik danışmanın uzmanlığını sunar.

Daha fazla bilgi hakkında: www.techedgegroup.com

Kaynak: 
https://www.openbravo.com/press-release-techedge-and-openbravo-sign-a-strategic-collaboration-agreement-for-the-retail-sector