Openbravo üç perakende yazılım yöneticisinin atanması ile Fransa'da büyümeyi hızlandırıyor

Openbravo Fransa Perakende Sektöründe

Mehmet Demirel

Openbravo, üç perakende yazılım yöneticisinin atanması ve Lille'de yeni bir ofis ile Fransa'da büyümeyi hızlandırıyor


Çevik ve yenilikçi çok kanallı perakendecilik için global bulut POS ve perakende yönetim yazılımı çözümü sağlayıcısı Openbravo, bugün Bruno Menteaux, Flora Wengerow ve Christophe Dubuis'in yanı sıra Lille'de yeni bir ofisinin açıldığını duyurdu. Uluslararası genişleme Temmuz’da, Dubai’deki Orta Doğu’daki şirket büyümesini destekleyecek yeni bir ofisinin resmi duyurusuyla devam edecek.


Eski Cylande ve Raymark üst düzey yöneticileriyle güçlü ekip

 

“Güçlü bir perakende geçmişine sahip olan son derece deneyimli üç lider olan Bruno, Flora ve Christophe'yi ağırlamaktan ve değişim ve büyümeyi hızlandırarak organizasyonlara yol gösteren başarı kayıtlarını takip etmekten heyecan duyuyoruz. Openbravo işine onlar gibi insanları çekmek, stratejimizin ve tutkumuzun büyük bir onaylaması ve bugün en stratejik pazarlarımızdan biri olan Fransa'da ticari büyümeyi hızlandırmak için değerli deneyimlerinden ve perspektiflerinden faydalanmayı dört gözle bekliyoruz.” dedi. Openbravo CEO'su de Vries, İcra Kurulu Başkanı.

 

Bay Bruno Menteaux, 2012'den bu yana üstlendiği bir rol olan Cylande'nin eski Genel Müdür Yardımcısı. Perakende satış alanında 20 yıllık tecrübeye sahip ve iş performansında bir adım değişikliği sağlamak için organizasyonları harekete geçirmiş ve büyümeyi kanıtlamış bir sicili var. Fransa ve Kuzey Avrupa Genel Müdürü olarak görev yaptığı Menteaux, Fransa’da Openbravo’nun büyümesine öncülük etmek ve Kuzey Avrupa’daki diğer ülkelere genişlemeyi kolaylaştırmaktan sorumlu olacak.

 

Bayan Flora Wengerow, 10 yıldan uzun bir süredir, satıştan icraya kadar uluslararası ortamlarda anahtar hesapları ve karmaşık perakende projeleri yönetme konusunda geniş tecrübe kazandığı Cylande'den de katıldı. Servisler ve Satış Öncesi Direktör Fransa ve Kuzey Avrupa olarak görevinden itibaren, bu bölgelerdeki Openbravo satış ve teslimat faaliyetlerini destekleyecek danışman ve teknik kaynaklardan sorumlu olacak.

 

Bay Christophe Dubois, aynı zamanda Oracle Micros ve Raymark gibi şirketlerle birlikte olduğunda önde gelen perakendecilerle birlikte çalıştığı perakende ve tedarik zinciri gibi alanlarda güçlü bilgiye sahip yazılım satışlarında 20 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Fransa'da Satış Direktörü olarak görev yaptığı pozisyonda, Openbravo müşteri tabanını ülkedeki yeni önemli perakende şirkeleri ile büyütmekten sorumlu olacak.

 

Bay Menteaux, “Openbravo'ya katılmaktan ve büyümesini dört gözle bekliyoruz. Perakendecilik konusundaki BT hizmetlerinde edindiğimiz geniş deneyime dayanarak, Openbravo,% 100 bulut ve mobil çözümleriyle perakendecilerin çok kanallı kanallara ve dijital dönüşümlerine yönelik gelişimlerine yönelik gereksinimlerine cevap verdiğine inanıyoruz. BUT veya Decathlon gibi Fransız perakendecilerin Openbravo'ya zaten güveniyor olması, çözümün devasa potansiyelini göstermektedir. Yazılım paketinin kapsamlı bir teknik ve ticari analizinden sonra, Openbravo'nun modülerlik, uygulama basitliği, işlevsel zenginlik ve müşteri taleplerini destekleyebilecek ürünlerimizin modernliği gibi perakendecilerin mevcut ve gelecekteki zorluklarına cevap vereceğini söyleyebilirim. Dijital ve çok kanallı kanalın kalbinde. ”


Avrupa perakende mağazası Lille'de yeni ofis

“Fransa'daki varlığımızı Lille'deki yeni bir ofisle genişletme kararı, perakende satış büyümesi stratejimizde mantıklı bir adım oldu. Decathlon, Leroy Merlin, Castorama, Kiabi, Camaieu veya La Redoute gibi ana isimler de dahil olmak üzere Lille merkezli 70'in üzerinde perakendecinin bulunduğu ve üç Avrupa başkentinin, Paris, Londra ve Brüksel'in kavşağında yer aldığı açık bir yer. olmak istedik. ”, Marco de Vries'e devam etti.

 

Birçok yenilikçi BT şirketinin ofislerinin bulunduğu ve çoğu perakendeciler için çalışan Eura Technologies Parc'ta bulunan Lille'deki yeni ofis, şirketin Fransa ve Kuzey Avrupa'daki büyüme stratejisini destekleyecek ve Fransa (Paris) ve uluslararası ofisler Hindistan, Meksika, İspanya ve yakında Dubai'de yeni ofisler açacak. 


Openbravo hakkında


Openbravo çevik ve yenilikçi perakende ticaret için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, perakendecilere ve restoratörlere çok esnek ve mobil bir platform üzerine inşa edilmiş kapsamlı omnichannel işlevselliği sunan, daha hızlı bir şekilde yenilik yapmalarını ve değişimi daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan mobil, bulut tabanlı çok amaçlı bir platformdur. 60'tan fazla ülkedeki müşterileri, 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve çözümlerini kullanarak 25.000 satış noktası olan Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformunu sunmaktadır. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunuyor.


Openbravo Nedir?