Openbravo, SAP Uygulamaları ile Sertifikalı Bütünleşme Sağlıyor

SAP IS Retail ile Birlikte Çalışabilirlik

Mehmet Demirel

Openbravo Commerce Suite 3.0, SAP Uygulamaları ile Sertifikalı Bütünleşme Sağlar


Openbravo, Bulutta kullanıma hazır Mobil Web POS ve Perakendecilik Yeteneklerini SAP IS Retail ile Birlikte Çalışabilirlikle Perakendecilik Yetenekleriyle Uçtan Uca Bir Çözüm Sunuyor.

Openbravo bugün Openbravo Retail Suite çözümünün SAP uygulamaları ile sertifikalı bir entegrasyon sağladığını ve daha hızlı yenilikler ve daha fazlasını isteyen perakendeciler için kapsamlı uçtan uca mobil özellikli ve bulutta hazır POS ve Omnichannel yetenekleri sağladığını duyurdu iş çevikliği.

SAP Entegrasyon ve Sertifikasyon Merkezi, Openbravo Commerce Suite 3.0'ın, POS bilgilerini, ana veriler, satışlar ve fiziksel envanter bilgileri dahil olmak üzere, SAP IS Retail örnekleri ile alışverişinde bulunmak için SAP uygulamaları ile entegre ettiğini onaylamıştır. 


Openbravo CEO'u Marco de Vries, “Bizim için stratejik bir varlık haline gelen bu sertifikayı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz, artık SAP uygulamalarını kullanan büyük perakendeciler çok kanallı perakende çözümümüzü kullanarak işletmelerini dönüştürmek için Openbravo'ya yaklaşıyorlar. SAP uygulamalarının ve Openbravo ile kolayca entegre edilebilecek diğer tamamlayıcı çözümlerin kombinasyonu, değer teklifimizi güçlendirmeye yardımcı oluyor ve mevcut ve gelecekteki müşterilerimiz için her zamankinden daha fazla fayda sağlayacak.” dedi


Sertifikalı entegrasyonun bir sonucu olarak, Openbravo Commerce Suite, SAP çözümlerini kullanan işletmelere, POS'ta geniş destekli satış yetenekleri, RFID ve POS ödemeleriyle gelişmiş bir mağaza içi alışveriş deneyimi sunma kapasitesi sunar. Çok kanallı çok çeşitli senaryolara olanak tanır ve tüm mağazaların ve POS terminallerinin merkezi yönetimiyle tek bir noktadan mağaza işlemlerini önemli ölçüde basitleştirir; bu, merkez düzeyinde daha hızlı satış bilgisi sağlama ve gerçek zamanlı olarak tüm mağazalardaki ana verileri (ürünler, fiyatlandırma, promosyonlar) güncelleme kapasitesini getirir.Evet, Openbravo bulutta kullanıma hazır mobil POS ve SAP IS Retail ile birlikte çalışabilirlik yoluyla perakendeciler için çok kanallı özellikler içeren uçtan uca bir çözüm sunar.

Openbravo Commerce Suite 3.0, POS verilerini ana veriler, satışlar ve fiziksel envanter bilgileri dahil olmak üzere, SAP IS Retail örnekleriyle POS alışverişinde bulunmak için entegre eder.

Sertifikalı entegrasyonun bir sonucu olarak, Openbravo Commerce Suite, SAP çözümlerini kullanan işletmelere, POS'ta geniş bir destekli satış yetenekleri, RFID ve POS ödemeleriyle gelişmiş bir mağaza içi alışveriş deneyimi sunma kapasitesi sunar. Çeşitli çok kanallı senaryolara olanak tanır ve tüm mağazaların ve POS terminallerinin tek bir noktadan merkezi yönetimi ile mağaza işlemlerini önemli ölçüde basitleştirir.


Barselona, ​​İspanya - 18 Ekim 2018.

Bu entegrasyon hakkında daha fazla bilgi edinmek için entegrasyon sayfamızı ziyaret edin.

*****************

Openbravo ve logoları, OPENBRAVO SLU’nun İspanya ve diğer ülkelerde ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Daha fazla bilgi için lütfen http://www.openbravo.com/es/trademark-use-guidelines/ adresini ziyaret edin.


Burada belirtilen SAP ve SAP ürün ve hizmetleri ile ilgili logoları, Almanya ve diğer ülkelerde SAP SE'nin (veya bir SAP bağlı şirketin) ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Ek ticari marka bilgileri ve bildirimler için http://www.sap.com/corporate-tr/legal/copyright/index.epx adresine bakın.

Burada belirtilen diğer tüm ürün ve hizmet adları, ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır.