Openbravo'nun bazı faydalı modülleri hakkında

Modüller

Mehmet Demirel

Gelişmiş Varlık Yönetimi: Varlık yönetiminin fonksiyonu değerleme, varlıkların elden çıkarılması ve elden çıkarılması, değerleme, değer düşüklüğü ve değerlemenin rezervasyonu ile varlıklarla ilgili diğer işlem türlerinin tespitidir.

Jenerik Ağaç Raporu: Bu modül, seçilen bir tablodaki kayıtlar arasında ağaç / hiyerarşik temsili gösteren bir rapor sağlamak için tasarlanmıştır.

Storno Fatura: Bir Storno Fatura, gönderim mantığının farklı olduğu bir faturadır. Giriş, normal bir faturanın aynısıdır, ancak eksi miktarları vardır. Bu şekilde, bir faturanın ve aynı bilgilere sahip bir deponun gönderilmesinde muhasebe üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Lütfen alacak dekontunun da benzer bir davranış gösterdiğine dikkat edin, ancak satırların işaretini değiştirmek yerine sütunu değiştirir (borç / alacak).

Havale altyapısı: Bu modül mevcut APRM projesine havale desteği ekliyor. Altyapı, farklı dosya oluşturma formatlarını destekleyecek şekilde kolayca genişletilebilecek şekilde sağlanmıştır.

CRM - Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi: Her bir satışın (satış öncesi) önceki aşamalarını kapsayan, potansiyel müşterileri / fırsatları izleyen yöneten bir modüldür. Not: Bu modül veri tabanından bağımsız olmalıdır; ancak yalnızca PostgreSQL’de test edilmiştir.

Bakım Yönetimi Altyapısı: Bu modül, genel varlıklara (makinalara, cihazlara, demirbaşlara vs.) karşı uygulanacak İş Emirlerini tanımlamak için bir altyapı uygular. Bu varlıklar harici modüller aracılığıyla eklenebilir. Ayrıca, iş emrini tamamlamak için her iş emri türü için bir iş akışı durumu ve bu durumlar arasındaki geçişlerin tanımlanmasına izin verecektir. Maintenance Management Infrastructure


Openbravo hakkında


Openbravo çevik ve yenilikçi perakende ticaret için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, perakendecilere ve restoratörlere çok esnek ve mobil bir platform üzerine inşa edilmiş kapsamlı omnichannel işlevselliği sunan, daha hızlı bir şekilde yenilik yapmalarını ve değişimi daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan mobil, bulut tabanlı çok amaçlı bir platformdur. 60'tan fazla ülkedeki müşterileri, 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve çözümlerini kullanarak 25.000 satış noktası olan Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformunu sunmaktadır. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunuyor.


Openbravo Nedir?