Openbravo ile Yeni Perakende Pazarlarda Verimlilik

Perakende WebPOS

Mehmet Demirel

Openbravo ile Yeni Perakende Pazarlarda Verimlilik

YENİ PERAKENDE PAZARLARDA OPENBRAVO İLE BÜYÜK VERİMLİLİK VE HIZLI ADAPTASYON.


Gelişmekte olan perakende pazarlarında başarıya ulaşmak, birçok katkıda bulunan faktöre bağlıdır. Bazen yeterli öneme sahip olmayanlardan biri de, yüksek düzeyde çalışan ve üretken kadrolara sahip olmanızı sağlama ihtiyacıdır.


Gelişmekte olan pazarlarda perakendecilerin karşılaştığı belirli zorluklara odaklanan bir dizinin parçası olan bu blog yayını, Openbravo'nun perakendecilere bu hedefi gerçekleştirmelerine ve harika bir müşteri deneyimi sunmalarına nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor.


Perakendeciler üretkenliklerini artırmak istiyorlarsa, personeli yönetmeye ve işlemleri daha verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan teknoloji çözümleri benimsemeli ve personele daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için araçlar sağlamalıdır.


Kullanımı ve öğrenmesi kolay olan perakende çözümleri benimseyin


Perakendeciler ile günümüzün hızla değişen perakende ortamında sürekli olarak yeni ürünler sunmak veya süreçleri yenilemekle yükümlüdürler, öğrenme ve eğitim ihtiyaçlarını azaltan teknolojilere güvenmeleri gerekir.


Perakendeciler yüksek personel devir oranları ile karşı karşıya kalmaktadır ve mevsimsel durumları karşılamak için sık işe alımlar yapmak zorunda kalabilir, bu nedenle bu geçici çalışanların mümkün olan en kısa sürede üretken olmasını sağlamak önemlidir.


Daha fazla verimlilik için mobiliteyi benimseyin


Pek çok perakendeci henüz mobil teknolojilerin stratejik kullanımından faydalanmadı, bu da satışları ve envanter yönetimi gibi alanlarda üretkenliği artırmalarını ve yeni büyüme fırsatları aramalarını önledi.


Perakendecilerin, mobil ilk stratejilerin bir parçası olarak yeni mobil teknolojilere yatırım yapması önemlidir.


Openbravo perakendecilere nasıl yardımcı olur?


Openbravo Commerce Suite, çalışanlar için öğrenme eğrisini azaltmak, böylece hızlı benimsemek ve daha fazla üretkenlik sağlamak için tasarlanmıştır. Mağaza çözümünün yetenekleri, mükemmel bir müşteri hizmeti sunmak için daha fazla mağaza çalışanını güçlendirir.


Çok kolay kullanımlı ve verimli bir web kullanıcısı arayüzü


Openbravo açık bir hedef göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır: insan verimliliği. Sezgisel ve üretken kullanıcı arayüzü, kullanım sürelerini azaltmaya yardımcı olur ve işbirliğini kolaylaştırır. Anahtar özellikler:


Otomatik doküman gönderimi için mail entegrasyonu;

başkalarıyla kolayca kaydedilebilen ve paylaşılabilen herhangi bir belgeye ait notlar ve bağlantılar;

Alfresco gibi gelişmiş doküman yönetim sistemleriyle entegrasyon imkanı da dahil olmak üzere ekler için destek;

Tercih edilen yapılandırmalarını görünüm olarak kaydedebilen son kullanıcılar tarafından özelleştirilebilen sezgisel kullanıcı arayüzü.

Eğitim modlu mobil özellikli POS çözümü


Openbravo, ürün veya hizmet önerileri, mevcut promosyonlar hakkında bilgi veya güçlü bir nitelik tabanlı ürün arama gibi geniş bir satış yelpazesiyle mağaza genelinde müşteri hizmetlerine daha fazla odaklanmayı kolaylaştıran modern bir web ve mobil POS çözümü sunar.


Yüksek ciro oranları ve geçici çalışanları işe alma sıklığından dolayı, perakendeciler, tutarlı ve sürdürülebilir müşteri hizmeti seviyeleri elde etmek için yeni ortakları mümkün olduğunca hızlı bir şekilde eğitmek istiyor.


Openbravo Commerce Suite, yeni çalışanların dakikalar içinde eğitilmesine olanak tanıyan ve her koşulda hizmet kalitesinin sağlanmasına yardımcı olan bir POS Eğitim Modu içerir.


Doğru gerçek zamanlı envanter görünürlüğü ve mobil envanter yönetimi


Hem kanallar arası alışveriş senaryolarını desteklemek hem de mağazalardaki müşteri hizmetlerini geliştirmek için çok kanallı perakendecilik dünyasında iyi stok görünürlüğü şarttır, Openbravo ile perakendeciler kazanır:


POS'taki konumlar arasında gerçek zamanlı envanter görünürlüğü;

mağaza içi envanter doğruluğu ve genel envanter yönetimi maliyetlerini düşürmek için mobil envanter işlevselliği.

Sırada…


Bu devam eden dizideki bir sonraki blog yayınımız, bazı gelişmekte olan pazarlarda güvenilmez iletişim altyapısı tarafından oluşturulan sorunlara ve Openbravo'nun bunların üstesinden nasıl yardımcı olacağına bakacaktır.


Gelişmekte olan pazar perakendeciliğinin zorluklarına derinlemesine bir göz atmak için, Openbravo ile Açılan Perakende Pazarlarda Openbravo, Openbravo İş Geliştirme Direktörü Francesco Leto ve Openbravo Ürün Pazarlama Direktörü Francesco Leto tarafından sunulan web seminerimizi tekrarlayın.


BENZER POSTALAR:

Openbravo ile gelişmekte olan pazarlarda nasıl başarılı bir şekilde büyünür?

Yeni Gelişmekte Olan Yeni Pazarlara Uyum Sağlamak için Daha Fazla Esneklik Kazanın

Openbravo: gelişmekte olan perakende pazarları için uygun maliyetli çözüm

Openbravo ile yeni perakende pazarlarında hızlıca genişleyin

POS Sisteminiz Üzerinden Müşteri Değeri Sağlama