OPENBRAVO EV DEKOR MARKALARINA İŞ ENTEGRASYONU ZORLUKLARINI ÇÖZMELERİNE YARDIMCI OLUYOR

Mobilya ve Dekorasyon için Retail ERP

Mehmet Demirel

OPENBRAVO EV DEKOR MARKALARINA İŞ ENTEGRASYONU ZORLUKLARINI ÇÖZMELERİNE YARDIMCI OLUYOR

İspanyol tekstil markası Bassols, iki yüzyıl öncesine dayanan eşsiz bir mirasa sahip ve muhtemelen dünyadaki en eski tekstil şirketi. Ancak birçok köklü şirket için ortak bir sorunla karşı karşıya kaldı, yani birbirleriyle konuşmak için tasarlanmamış ve büyümeyi engelleyen farklı BT sistemleri vardı.

Bassols kopyaları, kapalı kalma süresini ve senkronizasyon hatalarını işini yavaşlattığını görebiliyordu. Şirket, son on yılda önemli ölçüde gelişti ve çok daha moda ve pazarlama odaklı bir tekstil markası olmak için özel çamaşır üretiminden genişledi.


Daha fazla iş çevikliğine gereksinim vardı!

Şirket, özellikle yeni koleksiyonlar oluştururken veya konukseverlik endüstrisine satış yaparken ürünleri tanıtmak için daha çevik bir yol ve tedarikçilerini yönetmek için daha verimli bir yol gerektiğini belirtti.

İş büyüdükçe, sistem entegrasyonuna olan ihtiyacı da arttı.

Bassols, müşteri ve satış veritabanlarını, etkinliklerini ve e-ticaret platformlarını tek bir sisteme entegre ederek birçok sorununu çözebileceklerini fark etti.

Openbravo, perakendecilerin ürün ve müşteri verilerini, siparişleri ve teslimat bilgilerini tüm kanallara entegre etmelerini kolaylaştıran önde gelen e-ticaret platformları ile kullanıma hazır entegrasyon sunar.

Bassols söz konusu olduğunda, şirket çevrimiçi satışlarına güç veren Magento e-ticaret platformuyla ve Rakuten çevrimiçi pazarlarıyla ve dış lojistik operatörlerinin sistemleriyle entegre olmak istedi.


Sistem entegrasyonunun faydaları nelerdi?

Bassols Proses ve Sistemler Müdürü Manolo Castillo, “Openbravo sayesinde süreçlerimizi basitleştirdik, yanıt sürelerimizi iyileştirdik ve şimdi planladığımız yeni büyüme ve uluslararasılaşma projelerini ele almaya hazırız” diyor.

Birçok Openbravo müşterisi, görünüşte karmaşık entegrasyon zorluklarının ne kadar çabuk çözülebileceğini keşfetmekten şaşırıyor. Sadece dört ayda Bassols, çevrimiçi ve çevrimdışı mağaza operasyonlarını tek ve merkezi olarak yönetilen bir sisteme entegre edebildi.

Yeni ürünlerin piyasaya sunulmasından müşterileri yönetmeye, siparişleri, gönderileri, faturalandırmayı, satış ve stoğu, envanterin gerçek zamanlı görünürlüğünü ve entegre sipariş yönetimini Bassols'un daha etkin bir şekilde yanıtlamasını ve teslimat sürelerini kısaltmasını mümkün kıldı.

Bassols perakende satış çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için Müşteri Hikayesini okuyabilirsiniz. Openbravo Commerce Suite'in Magento ile entegrasyonunun bir tanıtımını görmek istiyorsanız, lütfen e-Ticaret Entegrasyonunun Mağazalardaki Perakendeciliği Nasıl Dönüştürdüğü Web Semineri ve Demo'umuzu izleyin.

Link: http://www.openbravo.com/resources/webinars/?commid=205025

Retail ERP & Web POS Solution:

POS Sistemi
Mağaza Yazılımı
Mağaza Programı
Mağaza Satış Programı

Mağaza Yönetim Sistemi

Retail POS Systems
Cloud Based POS Systems for Restaurants