Openbravo COVID-19'a rağmen iş ortaklarının süreçlerinin sürekliliğini sağlıyor

Corona Virüsüne Rağmen Süreklilik

Mehmet Demirel

OPENBRAVO COVID-19'a RAĞMEN TÜM MÜŞTERİLERİ VE İŞ ORTAKLAR İÇİN SÜREÇLERİN SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLIYOR

Korona virüsün birçok ülkede yarattığı zorlu duruma rağmen, bu fırsatı size Openbravo'nun perakendeciler için piyasadaki en esnek bulut tabanlı çok kanallı mağaza otomasyon platformu sağlama ve sunma taahhüdünde bulunduğunu hatırlatmak istiyoruz. Ve birden fazla ülkeyi etkileyen karantinaya rağmen operasyonlarımızın devamlılığını sağladık. Aşağıda, ekiplerimizin sağlığına ve güvenliğine öncelik vermeye devam ederken ne yaptığımızla ilgili kısa bir güncelleme bulabilirsiniz.


Sağlık ve Güvenlik Odaklı

Gelişen Coronavirüs (COVID-19) durumunu yakından takip ediyoruz ve ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri tarafından önerilen tüm önleme tedbirlerini takip ediyoruz.

Bunu göz önünde bulundurarak, ofislerimizi kapattığımız ve tüm çalışanlarımız geçen haftadan beri uzaktan çalıştığı için, önde gelen hükümet ve sağlık otoritelerinin mevcut rehberliğini bekledik. Esneklik veya uzaktan çalışma Şirket Kültürümüzün bir parçasıdır ve ekiplerimizin bu zorlu durumda vites değiştirmesini ve üretkenliklerini sürdürmesini çok daha kolay hale getirmiştir. Doğru zamanda doğru eylemleri yaptığımızdan emin olmak için evrimi yakından takip etmeye devam ediyoruz. Misyonumuz, sizi ve işinizi desteklemek için hayati önem taşıyan çalışanlarımızı ve müşterilerimiz, ortaklarımız ve beklentilerimiz dahil olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz toplulukları korumaktır.


İş Sürekliliğine Odaklanma

Müşterilerimiz ve ortaklarımız için iş sürekliliği büyük önem taşımaktadır ve etki ve kontrol alanımızdaki her şeyi minimum aksaklık ve etki sağlamak için yapıyoruz. Bu zorlu koşullarda bile alışkın olduğunuz kalite, mükemmellik ve yanıt verme düzeylerini sunmaya devam edebileceğimizden emin olmak için adımlar attık.

Openbravo'da, uygulama projesi faaliyetleri, canlı yayına hazırlık görevleri, düzenli bakım veya bulut işlemleri gibi tüm olası etkinliklerde uzaktan müşterilerimize ve ortaklarımıza yardımcı olma konusundaki kapsamlı deneyimimize ve başarılı bir geçmişe güvenebiliriz. Openbravo, hizmetin sizin elinizde kalmasını sağlamak ve hizmet düzeyi sözleşmelerini karşılamayı taahhüt etmek için bir uzman ekibi tarafından yönetilen güçlü bir iş sürekliliği planına sahiptir. Koronavirüs krizinin başlangıcından bu yana, planlanan tüm faaliyetlerin düzgün bir şekilde yürütülmesini sağlamamıza olanak sağlayarak müşterilerimizin ve ortaklarımızın operasyonları üzerinde minimum etki yarattı.

Yukarıdaki önlemleri almanın yanı sıra bu duruma empati ile yaklaşıyoruz. Bu küresel sağlık etkinliğinin dünyadaki birçok topluluk için stresli bir an olduğunun farkındayız ve bu zor anlarda size yardımcı olmaya devam etmek istiyoruz. Tüm iletişim kanallarımız her zamanki gibi açık ve çalışıyor:

(Bulut) Yazılım Aboneliği ve Bakım Anlaşmanız varsa ve destek almanız gerekiyorsa, lütfen Destek Portalı aracılığıyla Müşteri Başarı Birimi ekibiyle iletişime geçin.

Bir uygulama projesinde bulunuyorsanız, Proje Yöneticiniz olabilecek her türlü şüpheyi çözecek ve bu durumu sizinle ve ekibinizle koordine edecektir.

Genel irtibatlarımız normal çalışma saatlerinde mevcuttur ve sizi ve ekiplerinizi desteklemekten memnuniyet duyarız.


Openbravo'ya olan güveninizin devam ettiği için teşekkür ederiz. Güvende kal. Evde kal.


Marco de Vries

Openbravo CEO