Openbravo Cloud Microsoft Azure Desteğini Duyurdu!

Openbravo Bulut

Mehmet Demirel

Q1-2020 BÜLTENİ: OPENBRAVO BULUTU İLE RESMİ DESTEKLİ MICROSOFT AZURE

Q1-2020 sürümü ile Openbravo, Openbravo Cloud ile buluta geçiş yapan perakendeciler için yeni bir seçenek olan Microsoft Azure'a verdiği desteği resmen açıkladı.

Bu yeni seçenekle, perakendeciler artık Openbravo çözümlerini dağıtacak genel bulut altyapısı olarak Amazon Web Services veya Microsoft Azure'u seçebilir.

Openbravo Cloud için Microsoft Azure desteği, perakendecilerin Amazon Web Hizmetlerinde halihazırda var olan tüm özelliklerle birlikte gelir: tüm teknoloji yığınının yönetimi ve sürekli izlenmesi, özel ihtiyaçları için optimize edilmiş altyapı, olağanüstü durum kurtarma senaryoları için harika RPO / RTO ve çok daha fazlası.

Azure Cloud ürününün kullanımı, Openbravo'nun verimli ve düşük maliyetli çalışmasını sağlamak için kullanılır. Openbravo, uygulama isteklerini akıllıca yönlendirmek için Azure Uygulama Ağ Geçidi, yedekleme ve günlük verilerini depolamak için Azure Blob Depolama ve ayrıca yeni geliştirilen Blob Depolama entegrasyon modülü sayesinde Openbravo tarafından üretilen belgeler ve ekler gibi doğru Azure hizmetlerinden yararlanır.


Openbravo Cloud nedir?

Openbravo Cloud, resmi Openbravo bulut teklifidir. Önde gelen bulut altyapı sağlayıcılarından Openbravo'yu Openbravo tarafından tamamen korunan, güncellenen ve izlenen son derece güvenli bir bulut kurulumunda sanal sunuculara dağıtmaları için Hizmet Olarak Platform (PaaS) seçeneğidir.

Openbravo Cloud sayesinde perakendeciler, büyüme veya değişen iş gereksinimlerine göre ölçeklendirilebilen veya büyütülebilen Openbravo çözümleri için donanım yönetiminin karmaşıklıklarından ve maliyetlerinden kurtulabilirler. Ayrıca, Openbravo Cloud, Openbravo'nun en yüksek düzeyde güvenlik, kullanılabilirlik ve performans sağlamasını sağlar.

Özel bir altyapı olduğu için perakendeciler Openbravo çözümünü, kritik altyapı olayları için 7/24 destekle bir araya getirildiğinde, potansiyel durumunda riskleri en aza indirmeye yardımcı olan geleneksel bir şirket içi dağıtımla aynı şekilde uyarlayabilir ve özelleştirebilirler.