Mobil Akıllı Cihazlar için Openbravo POS Mağaza Yazılımı

Mobile Cihazlara uygun WebPOS

Mehmet Demirel

AKILLI TELEFONLAR İÇİN MAĞAZA YAZILIMI OPENBRAVO POS

 Openbravo POS Mağaza Yazılımı için mobil akıllı cihaz desteği ile Openbravo Retail ERP, perakendecinin bilgisayar tabanlı terminallerden dizüstü bilgisayarlara, tablet cihazlara ve şimdi “akıllı telefonlar gibi” cihazlara kadar her türlü iş senaryosuna uyum sağlamasına olanak tanıyan olası cihazları tamamlıyor.

“Beğen” referansını vurgulamak istiyorum, çünkü bir akıllı telefon kullanmak bile gerekli değil, sadece ekran boyutu ve çözünürlük açısından gerekli minimum özellikleriyle desteklenen tarayıcı ve internet bağlantısı olan bir mobil cihaz (3.5 ″ ve 480 × 800 piksel). Sonuç olarak, perakendeci, basit bir iPod Touch veya diğerleri gibi, yaklaşık 300 $ gibi düşük maliyetli cihazlar kullanabilir.

Bunun güzelliği, bu yeni kabiliyetin akıllı telefonlara yönelik çözümümüzün yeni bir versiyonunu dağıttığımız anlamına gelmediği, aynı zamanda, teknolojinin sağladığı duyarlı tasarım ilkesi sayesinde, terminal boyutuna bağlı olarak düzenini otomatik olarak ayarlayan aynı çözümü güçlü Openbravo Mobil Altyapı. Bizim çözümümüze uygulaması bu harika blog yayınında Rob Goris tarafından açıklanmıştı. Tablet kullanıcıları genellikle çift sütun düzeniyle çalışır, ancak yalnızca kullanıcıları döndürerek tek sütun düzenine geçebilir, akıllı telefon kullanıcıları ise genellikle tek sütun düzeniyle çalışır.

Bunu açıklamak için, Openbravo POS'un mobil cihazlarda eylem halindeki Openbravo POS özelliklerini gösteren yeni bir video var, İngilizce ve İspanyolca, geçen hafta Openbravo POS'u spor ayakkabı satıcısında Openbravo POS'u burada gösteriyor.

Openbravo’nun mobil perakende satışını güçlendiren bu yeni yetenek sayesinde, tuğla ve harç perakendecileri, net ticari faydalar elde ediyor:

  • Geleneksel PC tabanlı veya tabletler veya akıllı telefonlar gibi modern mobil cihazlar gibi birden fazla terminalde çalıştırılabilen, kurulması gereken yerel mobil çözümler yerine, aynı işlevselliği ve kullanıcı deneyimini sağlayan tek ve çapraz platform çözümünün basitleştirilmiş dağıtımı ve bakımı Her mobil terminalde. Sadece bir tarayıcı kullanarak.

  • Hem iOS, Windows hem de Android mobil cihazları kullanarak günümüzde bir zorunluluk olan go-mobile stratejisini etkinleştirin

  • Geleneksel PC tabanlı terminaller yerine akıllı telefonlar veya tabletler gibi mobil tüketici cihazları kullanarak terminal maliyetlerini önemli ölçüde azaltın

  • Müşterilerine daha iyi hizmet ve alışveriş deneyimi sağlamak

  • Mağaza personelini güçlendirin ve müşterilere satış yaparken ve yardım ederken yardımcı olan modern ve esnek bir çözümle hizmet kalitesini artırın

  • Bu dönemlerde yalnızca mobil cihazları benimseyerek daha fazla satış noktası gerektiren mevsimsel talep durumları karşısında daha çevik olun

Bu yeni özellik, Openbravo Retail ERP'yi farklı boyut ve etkinlikteki perakendeciler için daha zorlayıcı bir çözümde dönüştürerek, kendi özel ihtiyaçlarına göre kolayca ayarlanabilen ve onlara daha fazla çeviklik ve daha iyi TCO sağlayan modern ve esnek bir çözüme erişebilecek iş taleplerinde gerçek zamanlı küresel görünürlük ve verimlilik elde edilirken.

Yeni bölgelere ve / veya yeni iş alanlarına mı genişliyorsunuz ya da yalnızca mağazalarınızı modernleştirmek ve en gelişmiş mobil POS çözümüyle daha iyi bir alışveriş deneyimi sağlamak için bir çözüm mü arıyorsunuz? :

  • Mobil olmak ve çevrimiçi büyümekle ilgilenen bağımsız bir orta boy tuğla ve harç perakendecisi misiniz? Perakendecilik için Openbravo, size tek bir doğruluk kaynağı olan güçlü mağaza, e-ticaret arka planı ve kurumsal işlevler sağlayabilir.

  • Büyüyen operasyonlarınızı daha iyi yönetmek için eksiksiz bir e-ticaret arka uç çözümü arayan bir e-posta üreticisi misiniz? Openbravo for Retail, herhangi bir e-ticaret platformuyla (örneğin Magento konektörü) kolayca entegre edilebilir. Showroom için pop-up mağazaları açmayı düşünüyorsanız, mobil cihazlarla Openbravo POS da hızlı bir şekilde çalışmak için çok önemli bir unsur olabilir.

  • Büyük bir tuğla ve harç perakendecisi misiniz ve mağaza operasyonlarınızı geliştirirken genel merkez yatırımınızı korumak mı istiyorsunuz? Openbravo POS, mevcut kurumsal sisteminizle ve tek bir entegrasyon noktasından entegrasyonu kolay, mükemmel bir çözümdür.

Çözümümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız:

Ürün broşürlerimize Sunumlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Perakende çözümü incelemek isterseniz Mağaza Yazılımı sayfasını inceleyebilirsiniz.