Mağaza Satış Noktası Programı Mobil Web POS Tanıtımı

Prototip Mağaza Satış Programı

Mehmet Demirel

Detaylı Bilgi için Mağaza Satış Programı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Openbravo'nun küresel açık kaynaklı laboratuvarlarından çıkan son teknoloji mobil kullanıcı deneyimlerini kendiniz görün. Kullanıcı odaklı deneyimlerimiz sadece üretken değil aynı zamanda en son multi-touch mobil donanım seçeneklerinden de yararlanıyor, aynı zamanda gerçekleştirmekten de zevk alıyor.


Geliştirilen bazı kullanım örneklerini göstermek için bir prototip kullanacak Perakende uzmanı Elena Martinez. Bu özel prototipin odağı, Retail ERP çözümüne çok heyecan verici yeni bir eklenti olan Web POS (Satış Noktası) müşterimizdir.


Bu video size Retail ERP'den bekleyebileceğiniz tümleşik, mobil web deneyimleri hakkında bir fikir verecektir. Mobil web vizyonumuzla ilgili şu noktaları özellikle belirtelim:


- bu kullanıcı deneyimi, yakında çıkacak Web POS işlevselliğinin temsilcisidir ve

- Openbravo’nun cihaz-tarafsız, model odaklı teknolojisi kullanılarak üretilecek olan mobil web kullanıcı arayüzlerini açıkça göstermektedir.

- Hem perakende arka ofis hem de mağaza düzeyinde ihtiyaçlara hizmet veren merkezi, gerçek zamanlı bir veritabanının gücünü gösterir - geleneksel PC / POS terminalleri veya mobil cihaz seçeneklerinden mükemmel web kullanıcı arayüzleri ile kolayca erişilebilir


Bunun bir prototip / konsept video olduğunu ve bu nedenle ilk Web POS ürün sürümünü tam olarak temsil etmediğini unutmayın.


Bir geliştirme felsefesi olarak, (Market + UX) vizyon perspektifinden "akılda son bulmaya" başlıyoruz ve daha sonra her aşamada küresel geri bildirimi dahil ederek, aşamalı olarak sunmak için çevik geliştirme metodolojimizi kullanıyoruz.


 
 

Ürün / Çözüm Sayfası:

Perakende Satış Sistemi
Perakende Satış Yazılımı
Perakende Satış Programı
Mobil Depo Otomasyonu
Mağaza Yazılımı
Mağaza Programı
Mağaza Satış Programı
Mağaza Yönetim Sistemi