Groupe Rand, Openbravo ile moda sektöründeki dijital dönüşümünü hızlandırıyor

Groupe Rand

Mehmet Demirel

Groupe Rand, Openbravo ile moda sektöründeki dijital dönüşümünü hızlandırıyor


Çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel çok kanallı platform tedarikçisi Openbravo, bugün Groupe Rand tarafından yeni bir sözleşme yapıldığını açıkladı. Sözleşme, Openbravo Cloud'u kullanarak Openbravo yazılımının dağıtımını ve şirketin merkezinde ve Fransa, İspanya ve İtalya'daki tanınmış markaları Lollipops ve Balaboosté'ye ait 43 mağazada uygulama hizmetlerini içermektedir.


Bu stratejik proje, Groupe Rand'ın moda takı ve aksesuarlarındaki işlerinin dijital dönüşümünde ilerlemesini sağlayacak. Şirket, perakende satış operasyonlarını modernize edecek, tüm mağazalarda müşteri deneyimini mobil POS ile geliştirecek ve çok kanallı stratejisini hızlandıracak yeni özelliklerle inovasyon stratejisini güçlendirecek.

 

Groupe Rand CIO'su Marc Aimonino,

“Perakende işimizdeki dijital dönüşümümüzü hızlandırmak için Openbravo ile bu sözleşmeyi imzaladığımız için mutluyuz. Openbravo'nun işlevsel kapsamından ve işimizin çeviklik kazanmasını ve önemli BT maliyet tasarruflarını gerçekleştirmesini sağlayacak bulut ve mobil teknoloji platformunun esnekliğinden çok etkilendik.” dedi.


Openbravo'daki Fransa ve Kuzey Avrupa Genel Müdürü Bruno Menteaux de şunları söyledi: 

“Fransız modasında tanınmış bir lider olan Groupe Rand ile bu yeni projeden çok memnunuz. Bu, bulut tabanlı çok kanallı çözümümüzün, Fransız pazarındaki diğer perakende perakende yazılım oyuncularına kıyasla getirdiği değeri doğruladı. Openbravo tarafından sunulan esneklik mevcut sistemin çok hızlı bir şekilde değiştirilmesine izin verecek, böylece şirket yeni büyüme stratejisine hızlı bir şekilde odaklanabilecektir.”

Lille, Fransa, 7 Mart 2019.


Groupe Rand hakkında

Süslü mücevher ve beş kuşaktır moda aksesuarları pazarında Parisli lider olan Groupe Rand, yenilik ve geleneksel teknik bilgi arasındaki bağı desteklemeye devam ediyor.

Aynı adreste 80 yıldan fazla süredir Paris'in merkezinde bulunan Groupe Rand, dünya çapında 12 ülkede 11.000'den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 700'den fazla çalışan, şirketi kurucu değerleri etrafında geliştirmeye adamıştır: tutku, sadakat, saygı ve yenilik.

Openbravo hakkında


Openbravo çevik ve yenilikçi perakende ticaret için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, perakendecilere ve restoratörlere çok esnek ve mobil bir platform üzerine inşa edilmiş kapsamlı omnichannel işlevselliği sunan, daha hızlı bir şekilde yenilik yapmalarını ve değişimi daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan mobil, bulut tabanlı çok amaçlı bir platformdur. 60'tan fazla ülkedeki müşterileri, 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve çözümlerini kullanarak 25.000 satış noktası olan Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformunu sunmaktadır. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunuyor.


Openbravo Nedir?