Groupe Rand, Openbravo ile moda sektöründeki dijital dönüşümünü hızlandırıyor

Dijital Dönüşüm

Mehmet Demirel

Groupe Rand, Openbravo ile moda sektöründeki dijital dönüşümünü hızlandırıyor


Lille, Fransa, 7 Mart 2019 - Çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel çok kanallı platform satıcısı Openbravo, bugün Groupe Rand tarafından yeni bir sözleşme yapıldığını açıkladı. Sözleşme, Openbravo Cloud'u kullanarak Openbravo yazılımının dağıtımını ve şirketin merkezinde ve Fransa, İspanya ve İtalya'daki tanınmış markaları Lollipops ve Balaboosté'ye ait 43 mağazada uygulama hizmetlerini kapsamaktadır.

Bu stratejik proje, Groupe Rand'ın moda takı ve aksesuarlarındaki işlerinin dijital dönüşümünde ilerlemesini sağlayacaktır. Şirket, perakende satış operasyonlarını modernize edecek, tüm mağazalarda müşteri deneyimini mobil POS ile geliştirecek ve çok kanallı stratejisini hızlandıracak yeni özelliklerle inovasyon stratejisini güçlendirecek.


Groupe Rand CIO'su Marc Aimonino,

“Perakende işimizdeki dijital dönüşümümüzü hızlandırmak için Openbravo ile bu sözleşmeyi imzaladığımız için çok mutluyuz, Openbravo'nun işlevsel kapsamından ve işimizin çeviklik kazanmasını ve önemli BT maliyet tasarruflarını gerçekleştirmesini sağlayacak bulut ve mobil teknoloji platformunun esnekliğinden özellikle etkilendik.” dedi.


Openbravo Fransa ve Kuzey Avrupa Genel Müdürü Bruno Menteaux,

“Fransız modasında tanınmış bir lider olan Groupe Rand ile bu yeni projeden çok memnunuz. Bu, bulut tabanlı çok kanallı çözümümüzün, Fransız pazarındaki diğer perakende yazılım oyuncularına kıyasla getirdiği değeri doğruladı ”diyor. “Openbravo tarafından sunulan esneklik mevcut sistemin çok hızlı bir şekilde değiştirilmesine izin verecek, böylece şirket yeni büyüme stratejisine hızlı bir şekilde odaklanabilecektir.”Groupe Rand hakkında

Süslü mücevher ve beş kuşaktır moda aksesuarları pazarında Parisli lider olan Groupe Rand, yenilik ve geleneksel teknik bilgi arasındaki bağı desteklemeye devam ediyor.

Aynı adreste 80 yıldan fazla süredir Paris'in merkezinde bulunan Groupe Rand, dünya çapında 12 ülkede 11.000'den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 700'den fazla çalışan, şirketi kurucu değerleri etrafında geliştirmeye adamıştır: tutku, sadakat, saygı ve yenilik.